/ТАТАРИНОВ АНАТОЛІЙ АРЕФІЙОВИЧ

ТАТАРИНОВ АНАТОЛІЙ АРЕФІЙОВИЧ

Голова Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України»

Трудова діяльність Татаринова А.А. від самого початку була присвячена вугільній галузі України. В 1970 році він отримав профільну освіту за фахом «Технологія і комплексна механізація підземної розробки родовищ корисних копалин» (Донецький політехнічний інститут), в 1991 році закінчив також Академію суспільних наук, кандидат технічних наук, Заслужений шахтар України. Гірнича та суспільна діяльність Татаринова А.А. відзначена Грамотою Президії Верховної Ради УРСР, медаллю «За трудову доблесть», знаками «Шахтарська Слава» та «Шахтарська Доблесть». Трудовий шлях розпочав гірничим майстром, пізніше працював заступником начальника та начальником дільниці на шахті ім. Румянцева тресту «Калінінвугілля» в м.Горлівка Донецької області.

З 1975 по 1991 роки – на партійній роботі;

З 1991 по 1994 роки – начальник шахтобудівельного управління тресту «Макіїввуглебуд»;

З 1994 по 1998 рік – був обраний народним депутатом України, заступником голови Комісії Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту і зв’язку;

З 1998 по 1999 роки – помічник Прем’єр-міністра України;

З вересня 1999 – заступник Міністра вугільної промисловості;

З 2003 – перший заступник Міністра палива та енергетики України;

З 2008 року – заступник Голови Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців

з 2012 року – заступник голови громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України;

З 2018 року – Голова Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців “Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України”.